Феміністична майстерня як низова ініціатива утворилась у червні 2014 року. Зараз це зареєстрована громадська організація.

Першими заходами ініціативи були творчі майстерні під лозунгом “Об’єднаймося і творімо”, де збирались жінки з різними досвідами, аби спільно робити щось руками (вишивання, в’язання, приготування їжі), знайомитись і обговорювати важливі теми. Проведення вільного часу разом у сприятливому жіночому середовищі досі залишається одним з важливих елементів в рамках діяльності ФМ.

З 2015 року ми маємо власний затишний простір в центрі міста, за підтримки фонду молодих феміністок FRIDA. Він служить для роботи та проведення подій (до 20-30 людей). Також в приміщенні можуть тимчасово проживати активістки та гості ФМ, які живуть/опиняються в скрутних економічних обставинах.

Місія організації: Створення середовища, сприятливого для розвитку та самореалізації дівчат та жінок у Львові.

Під фемінізмом ми розуміємо не просто покращення позиції жінки в суспільстві, а більш глибокі зміни соціальних норм, протидію різним формам дискримінації і насилля. Ми використовуємо поняття фемінізм, аби реалізовувати ідеї різноманітного, інклюзивного та гендерночутливого світу об’єднавчими методами.

Пріоритетні напрямки діяльності:
– впровадження гендерної рівності, зміна інформаційного поля;
– гендерна просвіта та підтримка дівчат-підлітків;
– підтримка ЛБТ+ людей.

Принципи роботи:
• Горизонтальність (рішення приймаються спільно, на щомісячних зборах або онлайн).
• Інклюзивність (по можливості враховуються потреби всіх учасниць).
• Залучення нових учасниць (жінок, транс-, та інтерсекс-людей).
• Відкритість до змістовного наповнення діяльності.

Більше про ДІЯЛЬНІСТЬ

Хочеш долучитися?
Якщо ти прагнеш досягнути змін, а твої погляди не суперечать написаному вище, ми запрошуємо тебе до лав Феміністичної майстерні. Пиши на feministworkshop@gmail.com, домовимося про зустріч.