З 18 по 22 листопада до Феміністичної майстерні приїхала наша колега з глобальної мережі молодих феміністок FRIDA Євдокія Романова, аби разом з нами попрацювати над розвитком організації.

 

Мережа FRIDA надає можливості розвитку та обміну для організацій молодих феміністок у всьому світі. Ми вирішили взяти участь в одній з таких можливостей – програмі супроводу від досвідчених колег з мережі. На першому етапі ми, так само, як і Євдокія проголосували, з ким би нам цікаво було попрацювати, і таким чином ми вибрали одна одну.

 

Євдокія Романова – інтерсекційна феміністка і правозахисниця, походить з Росії. За освітою – соціологиня, цікавиться використанням мистецтва і театру в соціальній роботі з маргіналізованими спільнотами. Вона працювала проектною менеджеркою та соціальною працівницею в кількох громадських організаціях Росії, які займаються репродуктивним і сексуальним здоров’ям і правами молоді. Також займалась дослідженням стигми людей, що мають ВІЧ в США, а також інтеграцією біженців в Словенії.

 

Працювати разом з Дунею ми почали влітку 2019 року, а вся програма розрахована до весни 2021 року. На першому етапі, під час онлайн-зідзвонів, правозахисниця допомогла скласти нам план розвитку для організації, який втілювати будемо за грантової підтримки FRIDA.

Під час візиту до Львова ми уточнили наші плани спільної роботи, а також Дуня провела для нас кілька заходів. Активістка поділилась своїм досвідом міжнародної адвокації в структурах ООН і тим, які закордонні події і можливості можуть бути корисними для нас. Також разом ми розглянули та проаналізували переваги та недоліки різних моделей фінансування для громадських організацій та подумали над тим, як зробити фінансову модель Феміністичної майстерні більш стійкою.

Для львівської спільноти молодих феміністок Євдокія, разом з постійною ведучою клубу Олександрою Канцер, профасилітувала English Speaking Club на тему інтерсекційного фемінізму. Під час клубу учасниці обмінялись думками про різні види дискримінації та привілеї, а також подивились відео про те, як визначають інтерсекційний фемінізм на теоретичному рівні, та як застосовують його в житті.

Попереду багато цікавої роботи для розвитку, в солідарності та міжнародній співпраці!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.