Зустрілися у просторі ГО “Турбота в дії” з дітьми, щоб обговорити важливі питання на події “Малечі про інтимні речі” 

«Малечі про інтимні речі» – це книга Юлії Ярмоленко та Мар’яни Гілевич, у якій авторки дбайливо вчать дітей чути і розуміти себе, при цьому не нав’язуючи їм стереотипні настанови про хлопчиків та дівчат.

Наша працівниця Іванка та її товариш-колега Олексій – кваліфіковані педагогиня та педагог – надихнулись книгою і провели подію для дітей молодшого шкільного віку.

Фото: Таня Джафарова

На події вони розкрили відповіді на питання, пов’язані з назвою, будовою та доглядом за статевими органами, дорослішанням, тілом і туалетом, умінням відстоювати особисті кордони.Такі знання є дуже важливими для дітей, бо закладають фундамент для піклування не лише про своє тіло, а й про ментальний стан.Після розповідей та переглядом ілюстрацій, педагог та педагогиня разом із дітьми розбирали ситуації порушення особистих кордонів, шукали правильні рішення, застосовуючи елементи емоційно-уявної терапії. Діти давали слушні поради та крутий зворотний зв’язок. А в кінці отримали невеличкі призи.

Ми дуже раді, що такий формат взаємодії для дітей виявився не лише корисним, а й цікавим.  В подальшому плануємо ще проводити подібні заходи. Бо впевнені, що в умовах сьогодення після таких розмов дітям є про що подумати – зроблені висновки допоможуть їм у майбутньому

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.