Лекторка львівського центру громадського дозвілля, лікарка-кардіологиня, розповіла жінкам старшого віку про зменшення ризиків розвитку деменції.

Захід був спрямований на підвищення обізнаності щодо деменції, її видів, можливих збудників і перших симптомів. Лекторка також наголосила на важливості вчасного звернення за медичною допомогою при перших ознаках когнітивних порушень.

Жінки старшого віку є однією з найбільш вразливих груп щодо розвитку деменції через гормональні зміни, супутні захворювання та соціальну ізоляцію.

Тому отримання такої інформації було актуальним та корисним для учасниць!

Якщо своєчасно виявити початок розвитку деменції — прогресування можна сповільнити.

Учасницям розповіли про ключові аспекти здорового способу життя, важливі для запобігання когнітивним порушенням, такі як: регулярна фізична активність, збалансоване харчування, розумова активність, підтримка соціальних зв’язків.

Під час обговорення жінки ділилися особистим досвідом спостереження за родичами з деменцією, задавали уточнюючі питання щодо профілактики та ранньої діагностики, відпрацьовували вправи для перевірки здібностей свого мозку до запам’ятовування і відтворення інформації.

Цей допис став можливим завдяки підтримці Українського Жіночого Фонду». Відповідальність за зміст інформації несе громадська організація «Феміністична майстерня». Інформація, що представлена, не завжди відображає погляди УЖФ.