«Феміністична майстерня» організувала інформативну лекцію «Злочини на ґрунті ненависті» для учнів та учениць 11 класу Інженерно-економічної школи Львівського економічного ліцею.

Лекторка Ганна Чир, експертка з правових питань «Феміністичної майстерні», розкрила сутність кримінального права та принципи, які лежать в його основі. Особливу увагу на події приділили поняттю дискримінації та її впливу на суспільство. Учасники лекції отримали можливість виконати практичні завдання, спрямовані на визначення наявності або відсутності випадків дискримінації у різних сферах життя.

«Ця лекція – це не лише навчання. Це можливість для учнів зрозуміти, що кожен з них має важливу роль у формуванні суспільства, в якому кожен громадянин має право на гідне та безпечне існування», – наголосила Ганна Чир.

Лекція «Злочини на ґрунті ненависті» стала важливим кроком у формуванні правової свідомості молодого покоління, нагадуючи про значимість боротьби з дискримінацією у всіх сферах життя.

Віримо, що такі заходи, як ця лекція, відіграють важливу роль у побудові більш толерантного та рівноправного суспільства.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.