Протягом весни та літа учасни_ці клубу “Дівчата можуть!” слухали лекції від спеціалісток та спілкувались на такі теми як ментальне здоров’я, способи самовираження, дослідження себе та безпека. У липні ми прослухали лекцію про розлучення та всиновлення від активістки “Феміністичної Майстерні” та двічі зустрічались для спільного перегляду і обговорення кіно.

На завершення літнього сезону ми вирішили провести дводенну зустріч-інтенсив для 18-ти активних учасниць клубу. Метою інтенсиву було зосередження уваги на командній роботі, спільному дозвіллі та формуванні запитів для наступних зустрічей клубу.


Перший день пройшов у МолоДвіж Центрі. Львів. Ми слухали лекцію про демократію від політологині та керівниці Західноукраїнського представництва МФ “Відродження” Оксани Дащаківської. На лекції дівчата* слухали і дискутували на тему прав та обов’язків громадян_ок, дізнались багато про те, як влаштована влада, а також самі попрактикувались у прийнятті демократичних рішень.
А після обіду ми ділились історіями з життя та рефлексували на теми нерівностей, булінгу і способів боротьби з ними.

Ранок 6 серпня почався в Урбан Бібліотеці на лекції про менструальний цикл та перший секс. Побоювання перед візитом до лікар_ок, правила обрання контрацепції та турботи про жіноче здоров’я — усе це розповідала гінекологиня Юлія Оленська. Опісля ми пішли у палац Лозинського на екскурсію галереєю. Серед експонованих робіт особливу увагу гідесса звертала на твори мисткинь та образи жінок у живописі і скульптурі. Добряче втомившись і зголоднівши ми попрямували обідати у Феміністичну Майстерню. Це був перший візит учасниць до Феммайстерні. Там ми розглядали феміністську літературу, обговорювали почуте й побачене і намалювали для кожно_ї індивідуальний набір стікерів.

Ці два дні були насиченими, повними нових вражень і емоцій. Ми будемо раді знову бачитись щонеділі починаючи з 5 вересня, а поки йдемо на невеличкі серпневі канікули. До зустрічі восени!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.