16 травня 2020 року ми запустили унікальну та корисну школу “Феммедіа” для дівчат та жінок зі Львова, які прагнуть навчитися писати на жіночі та феміністичні теми. Наразі учасни_ці нашої школи вже прослухали чотири лекції з курсу, зокрема:

▪️ дві лекції про історію та течії фемінізму від Саші Канцер – студентки магістерської програми історичного факультету УКУ, яка цікавиться історією жінок та гендерно-чутливими підходами в науці;

▪️ лекцію про створення контенту від Вікторії Солов’юк – PR-менеджерки Театру Лесі Українки, SMM-спеціалістки в Освітньому центрі з прав людини;

▪️ лекцію про роботу з текстами та “чутливість” в цій сфері від Ольги Перехрест – редакторки онлайн-журналу “Куфер”, викладачки Школи журналістики УКУ.

Обговорити лекції, поділитися враженнями та подискутувати на цікаві теми учасни_ці завжди можуть у спільному чаті школи. У ньому ж у дівчат є можливість отримати корисні консультації від медіа-експертки проєкту Тамари Злобіної – редакторки ресурсу “Гендер в деталях”.


Учасни_ці Школи, а також інші зацікавлені жінки мали також можливість відвідувати курс від Галини Римбу “Теорії та практики феміністського та жіночого письма”. Минуло вже два заняття, але попереду учасни_ць чекає ще багато цікавого та пізнавального!

Перше заняття було теоретичним. На ньому Галина Римбу – поетеса та критикиня, яка займаються гендерною теорією та філософією – розказала про зміни в літературній теорії ХХ ст, про явища феміністського та жіночого письма. Крім того, Галина поділилась авторською методикою ведення щоденника читання.

Переглянути цю лекцію та отримати додаткові матеріали можна за посиланням.

Друге заняття (як і подальші) передбачало більше дискусії та практичної роботи. Саме тому ми мали потребу обмежити кількість учасни_ць, зробити групу сталою. Якщо з тих чи інших причин будуть з’являтися вільні місця на заняттях, ми обов’язково повідомимо про можливість долучитися!

Карантинні обмеження та потреба проводити зустрічі онлайн, як виявилось, мали свої переваги. Так завдяки онлайн-формату до курсу змогли долучитися люди з різних куточків України.


Нагадаємо, що:
📌 Школа ФемМедіа – це просвітницький проєкт, який має на меті розширення знань про фемінізм та створення контенту на дотичну тематику. Школа проходить з 16.05 до 11.07 (у період карантину заняття відбуваються онлайн).

📌 Курс “Теорії та практики феміністського та жіночого письма” – це авторський курс Галини Римбу, який реалізується на базі “Феміністичної майстерні” за підтримки Rosa Luxemburg Stiftung в Україні. Курс складається з 5-ти занять та презентації напрацювань учасни_ць. Наразі формат презентації напрацювань обговорюється.

 

Підтримати нас на Patreon!      Залишити відгук! 


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.