Протягом 4 місяців, з травня до серпня включно 2019 року, в Театрі Лесі Українки відбувався унікальний курс “Істор(її) мистецтв”. На основі цього тепер на youtube-каналі Феміністичної майстерні тепер є у вільному доступі відеокурс з 13 лекцій “Істор(її) мистецтв”, з яким ми пропонуємо ознайомитись всіх зацікавлених у цій темі!

Олександра Кущенко (лекторка курсу) розповідає історію мистецтва від Ренесансу до сьогодні (сучасні контемпорарні практики) та ілюструє її винятково прикладами жінок. Слухач_ки відеокурсу отримають загальні знання про особливості художніх стилів та напрямків, навчаться їх відрізняти, знаходити стилістичні особливості.
Ще однією особливістю цього курсу є 10-хвилинні презентації перед кожною лекцією про сучасні виклики і боротьбу за права жінок. Представниці Феміністичної майстерні та інших організацій розповідають про те, які є перешкоди для самореалізації жінок у сучасній Україні та як з цим можна боротися.

Олександра Кущенко —  засновниця проекту ArtLvivOnline, арт-критикиня (переважно для видання “Zbruch”). За освітами журналістка та мистецтвознавиця. На сьогодні є аспіранткою ЛНАМ, досліджує енвайронмент у контексті мистецького середовища Львова.

Детальніша інформація про курстут.

Якщо розгубилися, з чого саме почати, — дивіться першу лекцію. Тут розповідається загальна інформація про курс, як він виник, його актуальність та як тут буде подано і систематизовано інформацію. Приємного перегляду!;)


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.