Нещодавно ми запустили конкурс «Твій рух вперед». З понад 500 заявок ми обрали 22 від учасниць, які невдовзі отримали ваучери на омрієне навчання.

Ми дуже раді, що переможниці нашого конкурсу мають можливість вчитися, будувати свою кар’єру та стати провідними професіоналками у своїй справі.

Далі — лишаємо їх фідбек:

«Я й уявити не могла, що моя мрія так близько, коли заповнювала онлайн-анкету. Я впевнена, що завдяки знанням, котрі я отримаю на обраному курсі, я можу стати конкурентоспроможною фахівчинею! Тепер завдяки Феміністичній майстерні я зробила перший впевнений крок до своєї улюбленої професії! Тепер я впевнена, що дійду до кінця і отримаю бажаний оффер. Подвійна радість була від того, що розпочала я своє навчання ввечері у День святого Миколая! Тож сон на радощах було відкладено на пару годинок! А вранці відчула себе дитиною, котра щойно прокинулась і тягнеться до нової іграшки, подарованої на «Миколайчика»!)) Я дуже вдячна всім причетним за можливість змінити своє життя на краще! Мої емоції просто неосяжні! Я безмежно щаслива РУХАТИСЬ ВПЕРЕД!» — Світлана.

«Дякую! Дякую! Дякую! Вже приєдналася до навчання! Поглиблений курс!!! Про це можна було лише мріяти! Дякую, що здійснюєте мрії, надаєте можливість розвиватися і відкриваєте нові горизонти!» — Олена.

«Я вам дуже вдячна за те, що дали шанс змінити моє життя на краще! Дякую!» — Лариса.