Зануртеся в скарбничку мудрості колективних ідей у нашій останній публікації «TAIGA – Програма трансформаційного лідерства для жінок* у мистецтві, культурі та ОГС», спільно створені Феміністичною майстернею та нашими партнерськими організаціями. Цей документ демонструє подорож активіст_ок східної Європи у галузі культури. Сторінки публікації наповнені цінними уроками, від самопіклування і активного слухання до сприяння стійкості та створення сміливих просторів.

Завдяки 20 добрих практик, що ми зібрали, ви зможете збагатити ваш підхід до лідерства та спільної участі у громаді. Практики зібрали на досвіді попередньої роботи та спільної роботи протягом 4 воркшопів організації з України, Польщі, Німеччини, Італії та Латвії. Приєднуйтесь до нас та у зміцненні нашої глобальної мережі солідарності, якщо ви активіст_ка, мисткиня / митець або просто людина, яка бажає зробити свій позитивний вплив. Завантажте публікацію і вирушайте у трансформаційну подорож до більш справедливого, рівного та інклюзивного світу.

Проєкт «TAIGA — Програма трансформаційного лідерства для жінок* у мистецтві і культурі та громадських організаціях» був реалізований в колаборації new visions, Ya Basta per la libertà dei popoli e contro il neoliberismo, Феміністичної майстерні, Kaņepes Kultūras centrs і Common Thing Foundation, та фінансувався Європейським Союзом.

*наш проект є транс-інклюзивним, тож ми також запрошували до участі небінарних персон та транс-людей.

 TAIGA: добрі практики міжнародної феміністської роботи в культурі