Разом з навчальним закладом «Школа Дружня До Дитини» запускаємо проєкт «Статеве виховання» для їх учнів та учениць.

Суть проєкту:

Статеве виховання це комплексний підхід до навчання учнів про статеву ідентичність, взаємовідносини та сексуальність. Віримо, що освіченість у цих питаннях є ключем до здорових та щасливих стосунків, а також розуміння важливості гендерної рівності.

 Викладачки:

На зустрічах з учнями будуть ділитися своїм досвідом та знаннями дві визнані експертки:

  1. Уляна Бонцьо психологиня, сексологиня, соціальна педагогиня, спеціалістка з підтримки ментального здоров’я. З її допомогою учні зрозуміють психологічні аспекти статевого виховання.
  2. Ганна Чир експертка з правових питань, консультантка юридичної клініки ЛНУ імені Івана Франка. Вона розкриє правові аспекти статевих стосунків та розкаже про права та обов’язки кожного із нас.

«Історія співпраці між Школою 3Д та нашою ГО почалася з того, що хтось з батьків відвідав лекції Феміністичної майстерні зі статевого виховання і порекомендував нас керівництву школи. Потім на запит навчального закладу ми  розробили програму для 1-8 класів, що базується на Міжнародному технічному керівництві ООН з сексуальної освіти. Тож попереду нашу команду чекає багатомісячна робота безпосередньо з дітьми, що дуже надихає!» — ділиться координаторка напряму адвокації потреб підлітків Тамара.

Статеве виховання у школі буде ґрунтуватися на міжнародних стандартах, встановлених Організацією Об’єднаних Націй. Це гарантує актуальність, компетентність та високу якість надання інформації.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.