Які питання з сексуальної освіти хвилюють найбільше підлітків?

Думаємо, ці теми стосується вагітності та запобігання їй, а також хвороби та їх недопущення. Саме тому «Феміністична майстерня» провела для сьомого та восьмого класів у «Школі Дружньої до Дитини» дві лекції від Лілії Мінєралової, лікарки вищої категорії, акушерки-гінекологині.

Лекція розпочалася з обговорення сучасних методів планування родини.  Після цього лікарка детально розповіла про будову внутрішніх та зовнішніх статевих органів обох статей, структуру яйцеклітин та сперматозоїдів, а також про вагітність, оргазм та його значення. Закінчився урок обговоренням, як і для чого працює контрацепція та які види контрацепції існують.

«Ранні вагітності накладають велику відповідальність не тільки на дівчат, а й на хлопців», – наголосила Лілія Мінєралова, підсумовуючи захід.

Під час другої лекції говорили виключно про інфекції, що передаються статевим шляхом, а також про їх профілактику. Лекторка детально зупинилася на описі симптомів та шляхах передачі гонореї, хламідіозу, сифілісу, генітального герпесу та інших захворюваннях. Підлітків дуже зацікавило, які хвороби передаються дитині від матері.

На завершення лікарка порадила, коли і як звертатися за медичною допомогою та описала процес лікування.