«Феміністична майстерня» влаштувала лекцію «Правові межі дозволеного». Це відбулося у рамках співпраці з центром підтримки людей з розумовою неповносправністю «Майстерня мрії»

Ця лекція є логічним продовженням попередніх заходів, організованих нами. Однак на цей раз учасники та учасниці отримали можливість ознайомитися з правовими аспектами, пов’язаними з їх власним тілом.

Читайте також: «Моє тіло та його кордони»: лекція з секс-просвіти для центру «Майстерня мрії»

Ця подія була особливо цікавою та пізнавальною завдяки використанню методу навчання на ляльках. Лекторка використала цей метод, щоб забезпечити доступність та зрозумілість матеріалу для людей з ментальною інвалідністю. Це дозволило учасникам краще зрозуміти складні поняття та відобразити їх у реальних сценаріях, що відбуваються в їх житті.

Під час заходу Ганна Чир, експертка з правових питань «Феміністичної майстерні», висвітлила найважливіші аспекти прав людини, які стосуються їхнього власного тіла, розглянувши також конкретні приклади ситуацій, що можуть перетнути межі законності у відношенні до нього.

Завдяки цій лекції аудиторія отримала не тільки теоретичні знання, але й конкретні практичні навички, які допоможуть їм у підвищенні своєї правової грамотності.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.