Не так давно «Феміністична майстерня» разом з БФ «Право на захист» влаштували освітній захід «Послуги в застосунку ДІЯ для ВПО».

На цій події представники організацій розповіли про можливості, які надає електронний сервіс «ДІЯ» для усіх, хто постраждали від війни: втратили майно чи місце проживання. Зокрема, розглянули процес формування та перегляду довідок і витягів, можливість зміни адреси фактичного проживання, а також скасування статусу та використання «єВідновлення» для отримання допомоги з житлом.

«Учасниці заходу мали можливість практично відтворити всі отримані навички прямо на своїх смартфонах. Це значно зекономить їхній час в майбутньому, який раніше вони витрачали на розв’язання бюрократичних питань. Зараз їм не доведеться звертатись до ЦНАПу для отримання вищезгаданих послуг, оскільки вони можуть виконати все самостійно.

Створення умов для збільшення самозарадності жінок завжди було і залишається однією з місій Феміністичної Майстерні. Особливо це стосується жінок, які часто опиняються поза видимою частиною соціуму. Завдяки нашим партнерам ми змогли створити найкращі умови для ефективного навчання учасниць тренінгу, ціллю якого було не лише засвоєння життєво необхідних знань, але й самоствердження та збільшення почуття впевненості та гідності жінок», – додає співкоординаторка кризового напрямку Наталя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.