Наша активістка Квітка Косарчин першого травня відвідала  міжнародну конференцію “Виміри війни” в межах гуманітарного профспілкового конвою “Робітнича допомога Україні”.

На конференції виступили представни_ці польської, бразильської, французької, італійської, литовської та українських профспілок, представниці інших соціальних організацій України й окремі активіст_ки та волонтер_ки. Організували конференцію активіст_ки Соцруху.

Квітослава розповідала про адаптацію діяльності Феміністичної майстерні під нові умови. Про наші нові проєкти, такі як, ФемКвартира, Програма підтримки бабусь, няня для дітей-ВПО та інші.

Серед інших тем на конференції обговорили “Зміни в трудовому законодавстві України під час війни”, “Вплив Боснійської війни на трудові права”, “Протидія торгівлі людьми в Україні, після 24 лютого”, “Залізничники – профспілчани на захисті України”, “Гуманітарна катастрофа в окупованій Херсонській області”, “Роль скасування зовнішнього боргу України у її повоєнній відбудові”, “Трудові права українок та їх захист у Польщі”, “Люди з особливими потребами та ментальними особливостями під час війни в Україні” та інші.

У ситуації агресивної російської пропаганди в міжнародних ЗМІ, ми дуже раді долучатися до таких заходів, та мати змогу правдиво висвітлювати ситуацію в Україні, говорити про необхідність підтримки української армії та солідарності з активіст_ками, які працюють в тилу.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.