“Феміністична майстерня” запрошує на відкритий літературний курс “Теорії та практики феміністського та жіночого письма” 📚

У рамках курсу учасни_ці разом з ведучою:

📌 Ознайомляться з основними поняттями феміністської літературної теорії та дізнаються, як аналізувати текст за допомогою гендерної оптики. 
📌 Розберуть положення основних текстів феміністського та жіночого письма (Хелен Сиксу, Торил Мой, Монік Вітіг, Юлія Кристева, Люс Ірігарей, Міглена Николчина, Елейн Шоуолтер та інші). 
📌 Обговорюватимуть та читатимуть сучасні феміністські поетичні тексти. Дізнаються, як працює феміністична текстуальність у сучасному мистецтві.
📌 Поговорять про “страх письма” та гендерну соціалізацію в літературних спільнотах. Про те, як формується патріархальний літературний “канон”, і які патерни створює “скляна стеля” в літературі.

☝ Крім того, курс передбачає практичну складову: написання есе, віршів, “каверів” на класичні та феміністські твори, ведення читацьких щоденників та інші творчі заняття.

Ведуча курсу – Галина Римбу, поетеса та критикиня, яка займаються гендерною теорією та філософією. Наразі Галина викладає онлайн курс “Сучасні літературні практики” в МВШСЕН (“Шанінка”) та є редакторкою (мікро)медіа про сучасну поезію “ГРЁЗА” й онлайн-журналу “Ф-письмо” на платформі Syg.ma.   

Робочі мови: українська, російська. 

Старт: 24-те травня. Перше заняття відбудеться, імовірно, онлайн у форматі вебінару.

Участь в заняттях можуть брати люди будь-якого гендеру, які цікавляться темою.
‼ КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИ_ЦЬ ОБМЕЖЕНА. УЧАСТЬ ЗА РЕЄСТРАЦІЄЮ ‼

Посилання на реєстрацію на перше заняття курсу
Ми повідомимо Вам про статус заявки 20.05.      

Подія у Facebook


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.