На початку грудня 2016 року ми провели перший виїзний освітній табір для дівчат Girl Space. Метою табору було розказати учасницям про те, що чекає їх за стінами школи, та якоюсь мірою допомогти їм зрозуміти напрямок подальшого їхнього розвитку та кар’єрної реалізації.


Місцем проведення було вибрано Хату-Майстерню. В невеликій комфортній хатинці, загубленій серед чудових карпатських краєвидів, ми змогли ближче познайомитись з учасницями, а також весело та з користю провели вихідні.

Здолавши підйом вгору, ми почали зі знайомства. Ситі та веселі поговорили про особливості гендерної соціалізації: про те, як сприймаються в суспільстві жінки та чоловіки. Пізніше в наші плани втрутилися зовнішні умови – через хуртовину на деякий час в нас зникло освітлення. Вечірня сесія завдяки цьому пройшла навіть більш затишно, ніж ми очікували.

На другий день розмова пішла про самооцінку. Дівчата дізнались про зовнішні та внутрішні фактори, які впливають на формування оцінки себе, а також отримали знання стосовно того, з чого можна почати укріплювати свою самооцінку, долати її вразливість та нестабільність. Після обіду ми трохи часу приділили темі побудови зв’язків із оточуючими. Ми зачіпали теми чужих та власних інтересів, емпатії та ненасильницької комунікації. Завершився день вправами на креативність та виявлення власних потреб. У вільний час дівчата спілкувались, дивились кіно та насолоджувались краєвидами.

Новий незабутній досвід для нас всіх вдалося здобути завдяки підтримці представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.