Нещодавно наша команда організувала п’ять лекцій на тему «Гендерна рівність» для учнів 1-6 класів «Школи Дружньої до Дитини». Лекції для понад 70 школярів та школярок провела експертка з правових питань Ганна Чир.

Вона пояснила учням важливість гендерної рівності, залучивши їх до інтерактивних вправ і дискусій. Діти розмірковували над тим, як пояснити інопланетянам різницю між хлопчиками та дівчатками, брали участь у грі «Голосуємо ногами« та завдяки змодельованим ситуаціях висловлювали думки, як вони самі можуть сприяти утвердження гендерної рівності у їхній сім’ї.

«Дотримання гендерної рівності набуває особливого значення в умовах війни, коли ми можемо спостерігати повернення до стереотипних гендерних ролей. Один з учнів, задумливо розглядаючи своє майбутнє, сказав: “Це дуже важливо, особливо зараз. Коли є війна, люди знову починають думати стереотипами, і це несправедливо. Чому ми, хлопці, повинні йти воювати, а дівчата – залишатись вдома? Це несправедливо”.

Підсумовуючи лекцію, учні зрозуміли, що гендерна рівність є важливою в будь-яких умовах і в будь-який час, оскільки вона сприяє справедливості та розвитку кожної особистості», – додає лекторка.

Ми раді, що мали можливість організувати цю лекцію! Дякуємо Школі Дружній до Дитини за гостинність. Сподіваємося на нові зустрічі та продовження нашої співпраці!