Координаторка кризового напряму Катя побувала на зустрічі в Копенгагені.

Разом з іншими активістками там вона говорила про роботу українських громадських організацій у гуманітарному реагуванні, про труднощі в отриманні гуманітарної допомоги для ЛГБТК+ спільноти та про необхідність змін міжнародних протоколів щодо надання гуманітарної допомоги в контексті викликів, з якими стикається ЛГБТК+ спільнота під час війни.

Щиро дякуємо LGBT DENMARK, RFSL за організацію зустрічі. А ще дякуємо українським колегам: Insight, «Інша», «Резістанс», «Gender Stream» та «Сфера» за продуктивну зустріч та вашу щоденну роботу. Не можемо не згадати про «Українську Гельсінську спілку з прав людини» та FRI PF, які підтримали та допомогли з формулюванням адвокаційної стратегії. Напрацьовані рекомендації представлять в Осло цього року міжнародним партнерам задля більш ефективної допомоги Україні.

«Ця зустріч іще раз підкреслює, що фем- та ЛГБТК+-організації використовують усі можливі зв’язки та можливості, щоб залучити міжнародну підтримку для України. На зустрічі говорили про цивільних, але і скористались можливість подякувати Міністерству закордонних справ Данії за регулярну військову допомогу. Як сказала одна з українських колег до представників міністерства: “Знаєте, коли ти живий, легше працювати”. Тому продовжуємо працювати на перемогу!» – додає Катя.