Членкині нашої команди Оля та Ярина взяли участь у зустрічі з European Solidarity Network with Ukraine, яка відбулася у суботу, 9 березня.

Під час онлайн-міту ми розповідали про стан жінок в Україні: до та після повномасштабного вторгнення росії в Україну. Також важливою темою зустрічі стала наша боротьба за рівність та проти сексизму в українському суспільстві.

На події були присутні: 33 учасники з Європи та Північної Америки. На зустрічі ми закликали допомагати військовослужбовицям і українській армії, а також підтримати збір для «Ветеранки».

«Участь у таких подіях  — важлива не лише для нас як для організації, а й загалом як для українок. 

На міжнародній арені є гостра потреба у посиленні голосів українських жінок та нагадуваннях про те, що окрім  боротьби з такими явищами як гендерно-зумовлене насильство, сексизм та стереотипи про жінок, у нас триває бій з найжорстокішим ворогом  — росією, яка щоденно знищує наші міста та вбиває кращих людей нашої країни», — коментують у команді.

А вже в понеділок,  11 березня, Феммайстерню запросили на онлайн-міт від RESU, де були також ГО «Білкіс» та солдатка-феміністка Сонік.

Цю зустріч відвідали 66 учасників з Франції та Бельгії, для яких цікава діяльність українських феміністок.

«Впроваджуючи принцип “нічого для нас без нас”, ми вважаємо своїм обов’язком нагадувати про Україну на міжнародних майданчиках: говорити про реальні потреби та виклики, пояснювати наш контекст, підсилювати голоси українських феміністок, закликати до конкретних способів підтримки ЗСУ та громадських організацій. Ми вдячні тим, хто дослухається, задає питання і справді хоче допомогти.», — додає Оля.