Феміністична майстерня розпочинає проект «Бути в тілі», який складатиметься з якісного дослідження жіночих образів краси та сприйняття власного тіла. Для цього ми організуємо дві дискусії у Львові та ще дві – у невеликих містах України. Під час роботи над проектом ми порушимо питання про те, що таке фемінізм та які його методи можуть стати у нагоді, коли йдеться про стосунки з тілом.

Дружнє ставлення до будь-якого тіла та інструменти протидії суспільному тиску щодо канонів краси є важливою складовою захисту власних інтересів жінок*. Тому наш проект критично осмислює бодішеймінг та актуалізує бодіпозитив. Ми також попрацюємо над спільною лексикою та інструментами для об’єднання жіночих спільнот.

Феміністична майстерня запрошує громадські організації до партнерської співпраці. А долучитися до дискусій у Львові 21 та 25 серпня ви можете, написавши нам: feministworkshop@gmail.com

Результатом проекту стане виставка та жива бібліотека, які у грудні зможуть відвідати мешканки(ці) Львова та міст-партнерів.

*Під жінками в даному контексті ми маємо  на увазі тих, хто має досвід жіночої соціалізації та / або ідентифікували себе як жінки в якийсь період часу.

Проект “Бути в тілі” реалізується за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд».


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.