ГО «Феміністична майстерня» організувала лекції для учнів «Школи Дружньої до Дитини», які провела психологиня Уляна Бонцьо. Темою заходу було дорослішання та відповідальність.

Лекції «Як це бути дорослим?» відбулися в рамках навчання статевої освіти згідно зі стандартами ООН. Метою заходу було допомогти підліткам зрозуміти, що означає дорослішати та які аспекти цього процесу є важливими. Під час заходу Уляна Бонцьо розповіла про важливість відповідальності, самостійності та здатності приймати рішення.

Однією з ключових тем лекцій було питання: «Як підлітки можуть навчитися аргументувати власну думку та приймати відповідальні рішення?».

За допомогою різних вправ, таких як мозковий штурм та дискусії, учасни_ці мали можливість висловлювати свої ідеї та думки, навчатися відстоювати свою думку через приклади.

Психологиня також звернула увагу на важливість розуміння та співпраці між підлітками та дорослими. Вона наголосила, що для здорових відносин у сім’ї, необхідні любов, співпраця, ґендерна рівність, взаємна турбота та повага.

Лекція часто завершувалась активною дискусією, бо підлітки люблять сперечатися і їм потрібно давати простір, який вони зможуть прощупувати на міцність.

 

Один з слухачів поділився своїми міркуваннями: «Я думав, що я вже дорослий, бо зараз я знаю набагато більше, ніж мої батьки та дорослі їх віку. Завдяки лекції я зрозумів, що дорослішання — це процес, і я зараз перебуваю в ньому. Я не повинен прагнути чим скоріше вирости, тому що це відбудеться — так чи інакше. Все, що я можу від себе зробити — це набратися досвіду і помаленьку проходити цей етап».

Цей захід став важливою подією для учнів «Школи Дружньої до Дитини», він допоміг їм краще зрозуміти процес дорослішання та розвинув важливі життєві навички в рамках статевої освіти відповідно до міжнародних стандартів.