На своїх сторінках ми неодноразово розповідали про те, як вчимо жінок-ВПО користуватися телефоном, аби ті краще ладнали з цим світом.

Ці жінки – чиїсь мами, бабусі, дружини та подруги, які втратили свої домівки і називають Львів своїм другим домом. Всі вони є пенсіонерками, і ці курси для них – шанс на адаптацію у новому місті.

Завдяки навчанню багато з них мають змогу спілкуватися з рідними у месенджерах, дізнаватися новини у фейсбуці, записатися до лікаря через helsi, відстежити громадський транспорт, а також збагнути тонкощі онлайн-банкінгу.

Протягом 4 місяців ми мали змогу «подружити» з телефоном понад 100 учасниць. 

Сьогодні ми ділимося фото з навчання по ютубу, де учасниці дізнавалися нове про цю платформу у підвалі. Через повітряну тривогу по всій території України, яка була пов’язана із загрозою застосування балістичного озброєння російськими загарбниками, жінки були вимушені продовжити навчання не за зручними партами та стільцями, а у бомбосховищі бібліотеки. Проте навіть це не завадило їм осягнути нові знання та вміння.

«Я рада, що тут опинилася, поповнюю свої знання з володіння телефоном. Це зараз треба, бо це – наше спілкування з рідними, які далеко. І в цілому, зараз треба вміти користуватися всіма цими ресурсами. 

Я дуже вдячна волонтеркам, які тут з нами займаються, за їх терпіння, що допомагають кожній, розповідають, можуть повторити, якщо щось незрозуміло. Хотілося б, якби були ще такі заходи!» – ділиться учасниця курсів Ольга.

Цей по-справжньому цінний та важливий проєкт живе завдяки нашим волонтеркам та грантовій допомозі. Віримо, що нам вдасться продовжувати його за межами міста.

Якщо ви бажаєте поспівпрацювати з нами щодо курсу, напишіть нам на пошту (office@femwork.org) або в особисті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.