Нам, жінкам світу,  набридло спрямоване на нас насильство – фізичне, економічне, словесне та моральне. І не будемо це більше терпіти.

Вимагаємо, аби наші уряди припинили  використовувати жінконенависницькі образи і почали вживати реальних заходів  для вирішення численних проблем, пов’язаних із нашою безпекою,  вільним доступом до медичної допомоги,  зокрема повних репродуктивних прав,  встановлення жорстких правових покарань, які мають  застосовуватися до наших кривдників у випадках зґвалтування, побутового насильства і кожного злочину  за гендерною ознакою, яких ми зазнаємо все більше,  та забезпечення ефективної секуляризації наших країн.

І, хоч, біологічно ми жінки,  але в першу чергу ми – люди,  тим паче в 2016 році.

Як свідомі громадянки, ми, жінки,  знаємо про те, що світ переживає кризу,  але ми не погоджуємося бути жертвами цього. Ви, хто керує нашими країнами – будьте зрілими і вирішуйте проблеми світу відкрито  та мирно, без шкоди для нас.

Ми, жінки світу, сповіщаємо, що,  якщо ви терміново і негайно не застосуєте ефективних заходів  із припинення насильства щодо нас, ми повстанемо  заради захисту наших людських прав  в знак солідарності та єдності по всій планеті.

Ми становимо більше половини людства  і знаємо, що з нами сила.
Не забувайте, що від нас залежить  продовження життя на Землі.

[getsocial app=”sharing_bar”]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.