Сквіртинг схожий на лохнеське чудовисько. Всі його шукають, дехто клянеться, що це правда, інші — що це змова. Але більшість з нас навіть не знають, що це таке. Сьогодні розбираємось про природу такого явища як сквірт та досліджуємо, як його досягнути.

Що таке сквіртинг? 

Існує небагато наукових даних про те, як відбувається сквірт, але, попри це, Елейн Айерс, докторка філософії, доцентка кафедри музеєзнавства Нью-Йоркського університету, розповіла, що існують тисячоліття доказів.  Є згадки про сквіртинг з п’ятого століття до нашої ери. В грецькому тексті зазначено, що «жіноча сперма» також необхідна для зачаття. 

Популярна теорія полягає в тому, що сквіртинг це рідина із залоз Скена, розташованих на верхній стінці піхви, яка виходить через уретру. Сама рідина являє собою комбінацію сечі та виділень передміхурової залози. Скільки там сечі та скільки рідини передміхурової залози? Що ж, ось тут виникають деякі суперечки.

Чи всі можуть сквіртити?

Оскільки сквіртинг є нормальною функцією організму, Марла Стюарт сексологиня каже, що кожна людина із передміхуровою залозою чи залозами Скена може це робити, навіть із XY-хромосомами.  

Те, що ми знаємо, так це те, що кожна людина вміє сквіртити, але не кож(на) може це зробити. Для багатьох людей потрібна практика та навчання. Порноакторка та експертка із фетишів Кейсі Калверт каже, що часто, коли ви бачите, як люди сквіртують у порно, вони насправді просто пісяють.

Як сквіртити?

Навчитися сквіртити складно. Це щось на кшталт магічного явища, і коли це трапляється, це не завжди водограйний гейзер. 

По-перше, Стюарт каже, що вам потрібно розслабитися та підняти настрій. Вона пропонує знайти час, щоб зосередитися на диханні. «Це допомагає вам бути присутнім у своєму тілі, дозволяє розслабити м’язи та може сприяти сильним і потужним оргазмам».

Часто легше навчитися робити сквірт соло, оскільки ти знаєш своє тіло і справді можеш знайти час, щоб зосередитися на собі, а не турбуватися про партнер(ку).

Подвійна стимуляція вражає як внутрішні, так і зовнішні гарячі точки. Тож це хороший спосіб, щоб почати. Коли ви відчуваєте наближення оргазму, навантаження на м’язи тазового дна зазвичай є ключовим фактором, що викликає сквірт.

І навіть якщо ви будете сквіртити з перших кількох спроб, потренуватися це половина задоволення. Зрештою, незалежно від того, робите сквірт ви чи ні, річ у тім, щоб почуватися добре під час сексу.

Джерело: Cosmopolitan

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.