Ми понад сім років працюємо над створенням простору для формування феміністської спільноти у Львові та Україні. І ми наголошуємо на тому, що для нас важливо зробити цей простір безпечним.

Ми, як організація, завжди розуміли поняття “безпека” значно ширше, ніж трактування в межах виключно фізичної безпеки. Для нас безпека це ще й про комфорт, визнання потреб, спільне прагнення до їхнього задоволення, можливість виражати себе без засудження.

Що ми робимо для створення безпечного простору?

✔️ Ретельно організовуємо події, аналізуємо ризики та працюємо над їхньою мінімізацією. В окремих випадках розробляємо специфічні рекомендації щодо безпеки.
✔️ Закликаємо всіх НЕ використовувати хейт спіч, сексистські, ейджистські, гомофобні, трансфобні, ксенофобні, бодінегативні та інші дискримінаційні висловлювання. Просимо звертатися  до інших учасни_ць за тим іменем і в тому роді, в якому вони представились вам.
✔️ Наголошуємо на важливості культури згоди. Просимо НЕ торкатися інших без дозволу, не обіймати, не брати за руку, не брати речі інших. Не схиляти до чогось, що людина робити не хоче.
✔️ Прагнемо долучати до наших подій людей, близьких нам і нашій спільноті за цінностями, щоб створювати простір дійсно безпечний для кожно_ї.

Поява ж ковіду спонукає нас до випрацювання нових підходів щодо безпеки спільно зі спільнотою людей, які відвідують наші події та долучаються до діяльності.

Що ми робимо задля протиковідної безпеки на наших заходах?

✔️ Дотримуємося оптимальної кількості людей на подіях, регулярно прибираємо та провітрювання приміщення. Більшість наших подій у закритому просторі відбуваються за попередньою реєстрацією. Для подій на свіжому повітрі наголошуємо на важливості дотримання дистанції.
✔️ Безконтактно вимірюємо відвідувач_кам температуру, надаємо антисептик для рук та маски за потреби.
✔️ Чутливо ставимося до власного здоров’я, вакцинуємося та у разі поганого самопочуття не контактуємо з колегами та спільнотою. Також ми просимо бути відповідальними, вакцинуватися за можливості та залишатися вдома при будь-яких ознаках захворювання.

Долучаючись до наших  подій, ви долучаєтеся у першу чергу до простору цінностей нашої спільноти. Саме ці цінності породжують окремі правила. Будь ласка, дотримуйтесь їх.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.