“Феміністична майстерня” — це організація, яка завжди працювала для спільноти та зі спільнотою. Сьогодні — у воєнний час — всі, кого ми знаємо, захищають країну та допомагають іншим. Ми організовуємося та допомагаємо одне одним.

Якщо хочете підтримати, зробити це можна одним із способів:

  1. Перерахувати пожертву з вашої картки  2. Підписатися на наш Patreon: https://www.patreon.com/feministworkshop
  3. Зробити переказ на рахунок нашої партнерської організації з Німеччини (будь ласка, вкажіть, що переказ для “Феміністичної майстерні” та повідомте нам про внесок на пошту feministworkshop@gmail.com або в соцмережах) https://www.inwole.de/post/spendenaufruf-für-geflüchtete-ukrainische-aktivist-innen

Наша мета полягає в тому, щоб надавати послуги жінкам і небінарним людям:

▪ прихисток для жінок*, дітей і тварин та індивідуальна підтримка їхніх потреб, догляд та розвиток дітей
▪ підтримка літніх жінок у Львові (базові продукти харчування та емоційна підтримка)
▪ створення онлайн-контенту про потреби вразливих груп під час війни;
▪ поширення питання прав людини на місцевому та глобальному рівнях шляхом організації презентацій, зустрічей та написання текстів,
▪ створення та підтримка спільноти активісток (як онлайн, так і офлайн) через розвиток зв’язків та довіри між ними, підтримки їхніх ініціатив та координацію спільної роботу, організацію групових зустрічей;
▪ підтримка спільноти дівчат-тінейджерок і небінарних людей шляхом проведення регулярних освітніх заходів та надання індивідуальної підтримки.

Щоб виконувати  всю цю роботу, потрібна фінансова підтримка. Ми знаємо, що ці надзвичайно великі зусилля, які всі зараз докладають, щоб зупинити війну, можуть призвести до швидкого вигорання, виснаження, хвороб. Нашим активісткам потрібні ресурси та підтримка, щоб вони могли надати допомогу іншим.

Кожного 8 березня ми долучаємося до мітингу в нашому місті. Одним із головних гасел завжди було «Рівність, підтримка та жіноча солідарність». Тепер настав час продемонструвати справжню підтримку один одному і повернути мир у наші домівки.


Про нас

Феміністична Майстерня – це громадська організація, заснована у 2014 році. Наша місія: створення простору для розвитку феміністичної спільноти у Львові та Україні. Ми є організацією, яку очолюють молоді жінки, ЛГБТ+ та внутрішньо переміщені особи. Ви можете дізнатися більше про нашу роботу та діяльність зараз, а також про наші ініціативи та активності до повномасштабного вторгнення.

Дякуємо за підтримку!