ЩО: Зустріч групи росту самосвідомості “Вшанування Ліліт”
ДЕ: Львів, місце повідомимо після реєстрації
КОЛИ: 15 липня (п’ятниця), 18:00
РЕЄСТРАЦІЯ 


Вшанування Ліліт — це група росту самосвідомості для жінок та небінарних людей, яким комфортно в просторах, що центрують жіночий досвід.

ГРС — це стара феміністська практика, яка широко використовувалася феміністками в 60х. Жінки збиралися і обговорювали якісь аспекти свого життя. Так жінки починали рефлексувати про аб’юз, доступ до публічного простору, табу на жіночу сексуальність тощо. Розуміючи, що один і той самий досвід розділяють багато жінок, учасниці ГРС починали бачити закономірності та системні проблеми, пов’язані з положенням жінки.

Ми відтворюємо цю практику у Львові. Збираємося разом і говоримо про особисте: про секс, тілесність, власні переживання.

Нам вбачається, що в світлі збільшення кількості сексуального насильства, пов’язаного з російською війною проти України, дуже важливо обговорювати власні страхи та методи самопідтримки, з цим пов’язані.

Ми знаємо, що особисте — це політичне, і навпаки, отож вбачаємо в нашій ГРС не тільки групу підтримки, а також політичний акт визнання вразливого положення жінок та їхнього небажання з цим положенням миритися.

Нам важливо створювати безпечне місце для жінок та небінарних людей, тому Вшанування Ліліт має ряд правил, яких дотримуються всі учасниці:
🔻 Ми висловлюємось від власного імені і говоримо про свій досвід (Я-висловлювання)
🔻 Ми активно слухаємо, говоримо по черзі і не перебиваємо
🔻 На час зустрічі ми ставимо телефони у режим “польоту”, аби не відволікатись і не відволікати інших учасниць
🔻 Ми коментуємо історії тільки, якщо людина хоче почути коментарі
🔻 Ми не засуджуємо одна одну, різні сексуальні практики та досвіди (окрім насильницьких, куди не входять BDSM)
🔻 У цьому просторі нема місця сексистським, ейджистським, ксенофобним, бодінегативним та іншим дискримінаційним висловлюванням
🔻 Все сказане в групі, залишається в групі

‼ Участь за реєстрацією. Кількість місць в групі обмежена.

Ілюстрація: bun_banana

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.