ЩО: Воркшоп у підлітковому клубі «Бодіпозитивне малювання з натури”
ДЕ: локація у центрі (повідомимо після реєстрації)
КОЛИ: 27 серпня (неділя) 17:00-19:40
ДЛЯ КОГО: дівчата, транс- і небінарні персони 14-17 років
Участь безкоштовна, кількість місць обмежена!

Споглядання і зображення природного людського тіла є одним із дієвих способів полюбити своє. Запрошуємо вас спробувати цей спосіб контакту з іншими та з собою у безпечному колі однодуми_ць.  Реєстрація ТУТ.

Воркшоп проведе Ася — художниця, феміністка, кримчанка. Ось, що вона розповідає про цю подію:

“Для мене важливе саме бодіпозитивне малювання, так як я багато років зіштовхувалась з труднощами в сприйнятті себе, і зараз мені знову важко насолоджуватись собою. Тож для мене це має особисту цінність. Я думаю, що малювання і споглядання за різними тілами та їх унікальними особливостями допомагає мені, а також, сподіваюсь, багатьом людям, в сприйнятті свого тіла. Також це гарний спосіб транслювати свої почуття і тривоги в мистецтво, відволіктись від буденності, і просто провести час в приємній компанії. 

Малювати можна буде вугіллям або кольоровою сухою пастеллю, так як це цікаві, яскраві матеріали, якими можна швидко виконувати роботу, а також працювати в різних техніках і спробувати для себе щось нове. Буду рада зустрітись на воркшопі і поговорити/помовчати/посміятись/помалювати з вами!”

Всі необхідні матеріали ми надамо. Кількість місць обмежена до 10, тому спішіть заповнити анкету і координаторка клубу Любов напише вам💌

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.