ЩО: Тактики солідаризації з іншими групами та між собою, які (не) працюють для феміністок
ДЕ: онлайн
КОЛИ: 
 9 грудня (четвер), початок о 13:05
РЕЄСТРАЦІЯ:  ТУТ


Єдність, інклюзивність, солідарність — цінності, які близькі багатьом акторами громадянського суспільства, зокрема й феміністичному руху. На фем-маршах часто можна побачити і почути слово “солідарність”. Однак що це означає на практиці, і чи виходить солідаризуватися? Адже солідаризація передбачає часто залучення додаткових сил, а також ідеологічні компроміси.

Представниці фем-руху з вагомим досвідом роботи з різними спільнотами та створення всеукраїнського феміністичного руху, поговорять про успіхи і невдачі солідаризації. Чи допомагає їм солідаризація працювати стало та розвивати роботу? Чого вдалось досягнути завдяки солідарності з іншими групами? Як можлива солiдарнiсть мiж рiзними фемiнiстичними рухами? Під час події ви почуєте, яких успіхів досягають та з якими викликами стикаються феміністки, які працюють по всій Україні, та зможете дізнатись специфічний контекст їхньої роботи.

Учасниці розмови:

Марина Усманова — директорка феміністичної ЛГБТ-інклюзивної організації «Інша» (м. Херсон)
Ніна Потарська — соціальна дослідниця, активістка, гендерна експертка, координаторка Міжнародної жіночої ліги за мир і свободу (WILPF) в Україні (м. Київ)
Йош — голова Громадської організації «Феміністична майстерня» (м. Львів)

Модераторка:

Валерiя Зубатенко — правозахисниця та гендерна дослiдниця

Подія відбувається в рамках Правозахисної НеКонференції 2021
 Захід буде проходити в ОНЛАЙН-ФОРМАТІ. Якісний звук та картинку вам забезпечить Громадське ЮА, а сам ефір буде доступний на платформах Facebook та YouTube. Будь ласка, пройдіть реєстрацію

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.