ЩО: Страх і ерос в оптиці жіночого суб’єкта
ДЕ: Феміністична майстерня, пл. Ринок, 42
КОЛИ: 14 липня о 19:00
[Дух у твоєму тілі повинен рухатися, як вітер з гірських вершин, які притягують небесну силу, рухається вниз долинами. Тоді сила його буде невичерпною, і ти ніколи не помреш. Такою є таємниця жіночого начала]. Лао Дзи.

В рамках дискусії будуть розкриті базові категорії психоаналітичної теорії Жака Лакана в оптиці аналізу жіночої сексуальності.

Художнім матеріалом для роботи з темою стануть: п’єса «Хто боїться Вірджинії Вулф?» Едварда Олбі та кінострічка П’єра Паоло Пазоліні «Теорема».

Говорить PhD філософії Alexandra S. Kupchenko

 Про виставку “Страх”
 

Міжнародна виставка графіки висвітлює розмаїття проявів Страхів, що окутують людину від народження протягом всього її життя.Наша ціль: розчленування феномену страху аби зрозуміти його коріння та мати змогу знищити!

Учасники та учасниці обміну графічними роботами досліджують феномен страху з точки зору власного досвіду, звертаючись до соціуму, в якому вони живуть. Одні обирають образи з власного досвіду і показують їх через метафори, інші представляють реальні політичні і соціальні проблеми, нерівність, фобії, несправедливість, використовуючи міфічний підтекст.

Деталізованіший опис виставки https://goo.gl/3zHTkW


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.