ЩО: Страх: хороший і поганий | Ввідна психологічна лекція
ДЕ: Феміністична майстерня, пл. Ринок, 42
КОЛИ: 7 липня о 18:00
Перша супровідна подія виставки “Страх”, яка відбувається у Феміністичній майстерні.
На лекції поговоримо з психотерапевткою про еволюційну роль страху, для чого він формувався і які частини мозку відповідають за нього.
Не всі частини мозку формувались в останні періоди розвитку людства і мозку, саме страх є частиною більш старих структур. Поговоримо як краще найти спільну мову з цими древніми структурами, як розуміти себе і керувати цією емоцією краще.
Ми розкажемо про техніки зменшення страху, а також про те, яку користь несуть деякі страхи. Найсміливішим запропонуємо піти в найбільші страхи нашого життя.
Лекцію проведе Олена Дівеєва-Островська, психологиня, психотерапевтка, випускниця Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії, має 8 років індивідуальної і групової практики.

Вхід вільний.

Про виставку “Страх”
 

Міжнародна виставка графіки висвітлює розмаїття проявів Страхів, що окутують людину від народження протягом всього її життя.Наша ціль: розчленування феномену страху аби зрозуміти його коріння та мати змогу знищити!

Учасники та учасниці обміну графічними роботами досліджують феномен страху з точки зору власного досвіду, звертаючись до соціуму, в якому вони живуть. Одні обирають образи з власного досвіду і показують їх через метафори, інші представляють реальні політичні і соціальні проблеми, нерівність, фобії, несправедливість, використовуючи міфічний підтекст.

Деталізованіший опис виставки https://goo.gl/3zHTkW


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.