ЩО: Па-па-паті. Вечірка-прощання
ДЕ: Soma.майстерня, вул. Зелена, 20 (фабрика “Атлас”)
КОЛИ: 
 8 січня (субота), 19:00


Запрошуємо на вечірку всіх, хто були з нами не лише протягом минулого року, а й протягом понад семи років існування Феміністичної майстерні.

На цій вечірці ми кажемо “па-па” новим фем-подіям та проєктам, підтриманню рівня роботи, зростанню і розвитку, втомі від грантового менеджменту та доведення своєї правильності, професійності та експертності. За останні півроку ми сильно вкладались у пошук нових способів існування і втомились. Тож ми хочемо повеселитися наостанок, відсвяткувавши те, що такий феномен, як ФМ, відбувся в цьому світі! Разом ми пригадаємо приємні моменти, поспіваємо, потанцюємо і зустрінемо новий формат роботи нашої організації!

Бо Феміністична майстерня припиняє працювати в звичному форматі, але залишається підлітковий клуб “Дівчата можуть”, проєкт “Проліски фемінізму”, міжнародна діяльність та кілька інших ініціатив.

???? Програма:

19:00 — відчиняються двері
19:30-20:00 — пригадування історії ФМ з гумором
20:00-21:00 — караоке
21:00-23:00 — танці, настільні (і не тільки) ігри в куточку і гадання
23:00-00:00 — караоке
00:0-01:00 — танці

На місці працюватиме бар, не приносьте свій алкоголь, будь ласка.

???? Soma.майстерня, вул. Зелена, 20 (фабрика “Атлас”)
???? Вхід вільний за благодійний внесок
❗️ Щоб відвідати захід необхідно мати жовтий/зелений COVID-сертифікат; або міжнародне свідоцтво про вакцинацію; або дійсний негативний ПЛР-тест; або дійсний документ про одужання; або документ, що підтверджує неповнолітність. Будьте відповідальними – не приходьте на вечірку у разі поганого самопочуття та ознак хвороби.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.