ЩО: Онлайн-презентація “Медіа та Фемінізм: вороги чи подруги?”
ДЕ:
онлайн
КОЛИ:
7 травня (четвер) о 18:00


За даними Інституту масової інформації 61,5% всіх дискримінаційних матеріалів в українських медіа мають ознаки сексизму. Журналіст_ки відомих ресурсів не цураються ані неоднозначних висловів, ані відвертої об’єктивації.

Чи є місце повазі, чутливості та фемінізму серед бажання підвищити охоплення через клікбейтні заголовки та сексистські матеріали? Чи можуть медіа стати інструментом поширення ідей рівності?
Саме про це ми поговоримо під час презентації!
Крім того, ми поділимось можливостями для отримання нових знань в сфері медіа.

Зміст презентації:

🔸 Галина Герасим – соціологиня, політологиня, дослідниця та лекторка суботньої школи “ФемМедіа” – розповість про актуальні проблеми на перетині фемінізму та сучасних медіа.

🔸 Галина Римбу – редакторка (мікро)медіа про сучасну поезію «ГРЁЗА» та онлайн-журналу “Ф-письмо” на платформі Syg.ma – розкаже про тонкощі такого творчого напрямку, як феміністське письмо, а також поділиться інформацією про свій авторський курс “Теорії та практики феміністського та жіночого письма”.

🔸 Анастасія Юрченко – SMM-спеціалістка, копірайтерка та координаторка школи “ФемМедіа” – докладніше розкаже про школу “ФемМедіа”, програму та навички, які учасниці зможуть отримати після завершення курсу. 

 

Участь в онлайн-презентації за реєстрацією  
Попередньо ми надішлемо вам посилання на ресурс, де відбудеться презентація. 

Докладніше про “ФемМедіа”

Докладніше про курс “Теорії та практики феміністського та жіночого письма”

Подія у Facebook

 


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.