Мандрівний фестиваль документального кіно Docudays UA у Львові: Жіноча тема

ЩО: кінопокази з обговореннями під час фестивалю Docudays UA
ДЕ: Львів, вул. Коперника 17 (Львівський палац мистецтв)
КОЛИ: 4-9 листопада 2017
ВАРТІСТЬ: безкоштовно

Протягом жовтня-листопада у Львові відбувається Мандрівний фестиваль документального кіно Docudays UA у Львові. Ми відібрали фільми на “жіночу тематику”, які будуть показані на основній локації – в Палаці мистецтв. Після показу відбуваються обговорення за участі правозахис_ниць та громадських діяч_ок. Серед запрошених гостей фестивалю: Ольга Веснянка, Христина Кіт (4 листопада), Оксана Винярська (5 листопада), Діана Попфалуші (6 листопада).

Всі фільми демонструються в оригіналі з українськими субтитрами.

Між іншим  4 листопада 18:00
реж. Юлія Аппен, Микита Лиськов , Олександра Васина, Наталка Целюба / Україна 2016 / 25 хв
Фільм складається з реальних історій українських мігранток в Європі, які розповідають, чому вирішили змінити місце проживання, які мотиви ними керували…

Ці речі, ці спогади 4 листопада 18:00
Реж. Роджер Горн / Південна Африка, 2015 / 30 хв
Фільм зосереджується на культурі жінок-мігранток із Зімбабве, які нині живуть у Кейптауні (Південна Африка). Досліджуючи предмети, які вони взяли з собою, речі, які вони відправили на батьківщину, те, що вони покинули, і пов’язані з ними спогади, фільм показує історії радості, втрати і надії на повернення до Зімбабве.

В іншому світі 5 листопада 18:00
Реж. Анна Бединська / Польща, 2016 / 26 хв
У 40-річної Касі двоє дітей-підлітків, щасливий шлюб, її кохає чоловік. Вона жінка середнього класу, її життя чудово організоване, вона досягає успіху у будь-якій справі. Одного дня її спокійне та досконале життя руйнує новина про те, що вона вагітна дитиною з синдромом Дауна.

Народжені бути вільними 6 листопада 19:00
Реж. Ґаяне Петросян / Великобританія, Росія, 2017 / 74 хв
Цей фільм – викривальне розслідування глобальної торгівлі дикими морськими ссавцями від трьох відважних журналісток-дайверок Ґаї, Тані та Юлії.

Боротьба Джамали 9 листопада 15:00
Реж. Елін Йонссон / Швеція, 2017 / 29 хв
Це дуже особистий і потужний портрет надзвичайно талановитої жінки, а також пісні і виступу, які пролили світло на історичні події та сучасну політичну ситуацію. Журналістка Елін Йонссон зафільмувала життя Джамали та її родини в Україні і Криму, змалювавши її трагічну сімейну історію та нинішню неспокійну ситуацію і складність становища кримських татар у наш час.

Повний розклад Мандрівного Docudays UA у Палаці мистецтв.

Мандрівний Docudays UA на Fb


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.