ЩО: “Вшанування Ліліт”: група росту самосвідомості про сексуальність та тілесність
ДЕ: Львів, Центр, точну локацію повідомимо після реєстрації
КОЛИ: 18 червня (неділя), 18:00
УЧАСТЬ ЗА РЕЄСТРАЦІЄЮ (ЛІНК)


Запрошуємо на зустріч ГРС “Вшанування Ліліт”. Будемо, як завжди, говорити про тілесність та сексуальність, власні переживання та досвіди у безпечному просторі.

Вшанування Ліліт — це група росту самосвідомості для жінок та небінарних людей, яким комфортно в просторах, що центрують жіночий досвід.

ГРС — це стара феміністська практика, яка широко використовувалася феміністками в 60х. Жінки збиралися і обговорювали різні аспекти свого життя. Так жінки починали рефлексувати про аб’юз, доступ до публічного простору, табу на жіночу сексуальність тощо. Розуміючи, що один і той самий досвід розділяють багато жінок, учасниці ГРС починали бачити закономірності та системні проблеми, пов’язані з положенням жінки.

Ми відтворюємо цю практику у Львові. Збираємося разом і говоримо про особисте: про секс, тілесність, власні переживання.
Нам вбачається, що в світлі збільшення кількості сексуального насильства, пов’язаного з російською війною проти України, дуже важливо обговорювати власні страхи та методи самопідтримки, з цим пов’язані.

Ми знаємо, що особисте — це політичне, і навпаки, отож вбачаємо в нашій ГРС не тільки групу підтримки, а також політичний акт визнання вразливого положення жінок та їхнього небажання з цим положенням миритися.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.