ЩО: Істор(її) фотографії. 1880-1890-і рр. Онлайн-лекція
ДЕ: онлайн, на сторінці Феміністичної майстерні у Facebook
КОЛИ: 16 липня (четвер) о 19:00


Під час лекції йтиметься про фотографинь та їхні роботи 1880-1890-х років, а саме про Гертруду Кезебір, Франсіс Джонсон, Мері Стін, Сару Джеймс Едді, Моллі Флай, Джеральдін Муді.

Стрімкий розвиток фотографії у ці два десятиліття зумовлений, серед іншого, виходом на ринок фотокамери “Кодак”. Світ, що потрапляє у об’єктив стає безкраїм, людина з фотоапаратом виходить за межі студії: фотографії подорожей, пожеж, життя вулиць та життя у приватному просторі – все фіксує скляне око.

Велика кількість зображень потребує просторів для експонування та глядачів. З’являються асоціації фотографинь. 


ПРО ЛЕКЦІЇ:

🔹 Істор(її) фотографії – це відкритий цикл лекцій з історії фотографічного мистецтва від перших експериментів у 1820-х рр. до сьогодні та з акцентом власне на жіночих іменах та прикладах робіт відомих фотографинь.

🔹 Лекторка: Олександра Кущенко – львівська мистецтвознавиця та арт-критикиня, дослідниця сучасного мистецтва Львова, а також засновниця проєкту ArtLvivOnline.

🔹 Додатково про курс можна почитати тут.


Лекції відбуватимуться щочетверга о 19 год на сторінці Феміністичної майстерні у Facebook. Усі лекції є безкоштовними для усіх охочих. Під час онлайн-трансляції у вас буде можливість поставити питання лекторці, на які вона відповість в коментарях під відео. 

Цикл лекцій буде корисним для усіх, хто цікавляться фотографією, фемінізмом та жіночою історією.

 

Ілюстрація Анка Сидорова

Підтримати нас на Patreon!        Залишити відгук! 

Подія у Facebook


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.