Зимовий табір Girl Space 2-4 грудня
> > > НАБІР ВІДКРИТО ДО 10.11.2016 < < <

Привіт! Сподіваємось, ти нас добре пам’ятаєш по літньому табору. Але якщо ні, ми нагадаємо.

На цьому сайті: программа табору
Сторінка табору VK: https://vk.com/girlspacecamp2016
Букмоль про нас: https://goo.gl/smpS0h
Update про нас: https://goo.gl/C1UQ8p

Цього разу ми пропонуємо на три дні поїхати в Карпати, в дружню оселю Хати-Майстерні (с.Бабин), де з 2 до 4 грудня спробуємо розібратись в собі та навчитись шукати своє покликання.

Для кого цей табір?

Ми знаємо, що й дорослим часто важко знайти своє місце в цьому світі. Ми мріємо працювати на ідеальній роботі, мати цікаві захоплення та заробляти достатньо грошей, щоб спокійно жити. Але часом зрозуміти, до чого саме в тебе лежить душа, здається неможливим. Якщо ти дівчина віком 12-16 років і хочеш краще зрозуміти свої бажання та прагнення в житті, то без вагань подавай до нас заявку! Ми чекаємо на заявки дівчат зі Львова, бо прагнемо й після табору зустрічатись в нашому клубі GIRL SPACE. Але обіцяємо обов’язково розглянути всі заявки!

В програмі

Тема зимового табору: «Як знайти себе та своє покликання».

Ми поговоримо про способи формування здорової самооцінки та про приклади для наслідування, які пропонує дівчатам сучасне українське суспільство. Також спробуємо навчитись виявляти свої потреби та потреби інших, попрацюємо над розумінням себе, сильних та слабких сторін своєї особистості. Сподіваймося, з нашою допомогою ви зможете зрозуміти, якою людиною ви дійсно хочете стати, щоб бути щасливими.

Програма побудована за методами неформальної освіти, тому годинами сидіти й слухати лекції ми НЕ БУДЕМО. Замість того матимемо інтерактивні розмови, дискусії, перегляди відео, вправи та цікаві завдання. У вільний час можна побавитись із кицями, що живуть в Хаті-Майстерні, погуляти по природі, та й взагалі, відпочити.

Як взяти участь?

Ми беремо на себе поточні витрати учасниць: дорогу від Львова до місця проведення й назад, проживання та харчування. Проект реалізований за підтримки Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні, тому УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА. Цього разу ми ввели попередній відбір учасниць. Для участі треба заповнити заявку: https://goo.gl/forms/BMD4LuILsEq3m10i2Пропонуй подругам заповнити також, разом веселіше 🙂

Останній день подачі заявок: 10 листопада.

Результати ми обов’язково повідомимо до 14 листопада.


За потреби ми проведемо батьківські збори 15 листопада о 19:00, де ви (батьки) зможете познайомитись із організаторками табору та задати всі питання, що вас хвилюють.
Також за потреби ми надамо довідку від громадської організації з печаткою для школи.

Контактний телефон: +380634169583 — Юлія, з 13:00 до 18:00, або цілодобово VK.


Учасниці літнього табору


ПІДТРИМАЙТЕ ТАБІР ІНФОРМАЦІЙНО:

[getsocial app=”sharing_bar”]


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.