ЩО: Форум-театр про репродуктивні права жінок
ДЕ: CoMMuna (вул. Галицька, 1)
КОЛИ: 22 жовтня

Запрошуємо 22 жовтня о 14.00 до вільного простору Communa (вул. Галицька, 1) на показ форум-вистави за результатами Творчої адвокаційної майстерні про права жінок. 

Протягом 3 днів Майстерні учасниці працюватимуть з проблематикою доступності та якості медичних послуг для дівчат і жінок, темами сексуальної освіти, доступу молодих жінок до інформації про власні репродуктивні права, здоров’я та планування сім’ї. Чому ці теми часто є табуйованими в українському суспільстві? Чи ми усвідомлюємо, що інформація та доступ до вищеназваних послуг є правом жінок і дівчат, а не примхою? Як можна забезпечити це право? 
Формат вистави дозволить вам самим визначити, в якій ролі ви опинитесь: однією з учасниць форум-вистави, глядачкою чи активною учасницею обговорення. Приходьте, якщо вам цікаво впливати на хід подій у виставі, говорити про важливе, якщо вас цікавить театр у поєднанні з активізмом, якщо ви хочете вплинути на суспільство і змінювати його.

На відкритій дискусії під час форум-вистави відбуватиметься планування подальших адвокаційних дій на місцевому та/або національному рівні за участі представників місцевої влади, громадських організацій й медіа.

Вхід на показ вистави вільний.

Майстерня реалізовується Громадським об’єднанням “Театр для діалогу” спільно з ГО “Феміністична майстерня” в рамках проекту UN Women Ukraine “Ґендерна рівність в центрі реформ, миру та безпеки”, за підтримки Уряду Швеції.

Докладніше на ФБ (посилання)


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.