ЩО: Презентація роботи Зої Фалькової (Казахстан)
ДЕ: Феміністична майстерня, пл. Ринок 42 (вхід з подвір’я)

КОЛИ: 30 червня о 17:00


Запрошуємо на зустріч із художницею Зоєю Фальковою, яка розповість про власну мистецьку практику і феміністичне мистецтво й активізм у Казахстані. У своїх проектах Зоя Фалькова досліджує і деконструює гендерні стереотипи, використовуючи нав’язані жінкам артибути як художній інструментарій.  

Зоя Фалькова — художниця, живе і працює в Алмати, Казахстан. Учасниця численних виставок і фестивалей сучасного мистецтва у країнах Європи і Центральної Азії, зокрема брала участь у неофіційному павільйоні Казахстану на 57 Венеційській бієнале. У 2017 році була номінована на Asia Pacific Breweries Foundation Art Prize в Сингапурі. Зоя Фалькова цікавиться дослідженням і деконструкцією колоніальних і постколоніальних практик (гендерних, політичних, екологічних тощо). Працює в жанрах інсталяції, об’єкту, медіа-арту, фотографії, живопису, графіки, створює поетичні тексти. Дізнатися більше про її роботи. 

Резиденція Зої Фалькової відбувається в рамках програми резиденцій Платформи АРТ ПРОСПЕКТ – проекту, який об’єднує мистецькі організації, художниць, художників, кураторок і кураторів із Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Таджикистану, Узбекистану та України.

Платформа АРТ ПРОСПЕКТ – ініціатива некомерційної організації CEC ArtsLink. Резиденції в Україні приймають партнери Платформи – CSM / Фундація Центр Сучасного Мистецтва (CCA Foundation) i Платформа міждисциплінарних практик Open Place.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.