ЩО: Особисті кордони в професійному середовищі
ДЕ: офіс ФМ, вул. Винниченка, 26 (код на домофоні 24, як добратись дивіться у збережених stories)  
КОЛИ: 
 29 січня (п’ятниця) о 19 год.


Запрошуємо зустрітися в невеличкій компанії і поговорити про те, як “працюють” особисті кордони в професійній сфері. Ця зустріч для жінок, які орієнтовані на професійний розвиток, які щодня комунікують зі своїми колегами, підлеглими, керівництвом, замовницями/ками.

Можливо, ви — підприємиця, менеджерка або в рамках своєї посади комунікуєте з управлінцями та клієнт(к)ами на щоденній основі. І в цьому процесі виникають ситуації зіткнення потреб і кордонів. Ви шукаєте можливості для розвитку і не боїтесь подивитися в очі тому, що потребує покращення. Ані в собі, ані в своїй роботі.

Зустріч побудована на роботі з особистим досвідом та обміном (за бажанням), в результаті кожна учасниця зможе створити “мапу” своїх кордонів і цілей в роботі з ними.

❗ РЕЄСТРАЦІЯ: В групі буде не більше 10 людей, тому просимо реєструватись до 27.01 включно і підтвердити свою присутність перед подією.

Форма для реєстрації

 

Зустріч промодерує Діана Далькевич. Протягом свого професійного шляху займала різні керівні посади (менеджер з розвитку бізнесу, проектний менеджер, підприємиця), цікавиться психологією та коучингом. Втілює різні комунікативні практики на щоденній основі в своїй роботі та особистому спілкуванні.


Підтримати нас на Patreon!      Залишити відгук! 

Подія у Facebook

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.