ЩО: Череда під скляним ковпаком
ДЕ: 
Феміністична майстерня, пл. Ринок, 42 (вхід з двору)
КОЛИ: 
28 серпня о 18:00


Читаємо Сильвію Плат!
Власне, єдиний її прозовий твір “Під скляним ковпаком”. Будучи частково автобіографічним, роман розкриває переживання молодої жінки у великому місті. Що це місто запропонує: підкорювати його чи підкорюватися йому? Чи є інші шляхи, і ким вибудуваний, зрештою, цей скляний ковпак над головною героїнею?

🌈 Череда – це регулярні зустрічі (по середах, раз на декілька тижнів), де ми щоразу пропонуємо до спільного обговорення книжку чи статтю і пробуємо разом її розібрати: що зрозуміло, а що ні? Що цікаво, а що хочеться піддати критиці? В процесі ми спілкуємося про тексти, фемінізм і усі сплетіння, в які розгортається розмова.

🍃 До будь-якої зустрічі можна підготуватися (прочитати матеріал, який ми розбираємо) та прийти до нас у гості. Необов’язково бути на попередніх Чередах.

🦔 Ми не поспішаємо з висновками і не прагнемо спожити побільше інформації, тому часто розглядаємо тексти більш ніж одну чи дві зустрічі. Робимо це в теплі і дружбі, тож просимо турбуватися про те, щоб так відбувалося і надалі. Пригощаємо чаєм, фруктами і горішками ^^

💬 Чат читацького клубу в Телеграмі, тут можна задати питання і попросити книжку для ознайомлення.

 

Ілюстрація Анастасії Стефурак


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.