ЩО: Поверни собі ніч (вечірній марш)
ДЕ:
площа біля Верхнього Шувару (біля зупинки трамваю “Шувар”)
КОЛИ: 
27 листопада (середа), 19:00


В цей вечір закликаємо жінок Львова вийти на вулицю, аби оголосити своє право на безпеку в місті в темний час доби. Подія в рамках всесвітньої кампанії “16 днів проти гендернозумовленого насильства”.

В добі не має бути часу для насилля!

Якщо на нас нападають вночі — це не наша провина, що ми “не там” і “не тоді” ходили, а проблема міста: його неосвітлених вулиць, його реагування на дзвінки в поліцію, його незручного міського транспорту.

Ми заявляємо про своє право на місто — право пересуватися містом і вдень, і ввечері, і вночі.

Ми заявляємо про недостатню увагу очільників\ць міста до потреб жінок і небезпеку нічних вулиць саме для жінок.

Ми вимагаємо від держави визнання існування гендернозумовленого насильства – насильства, від якого потерпають переважно жінки і через те, що вони жінки.

Ми наполягаємо на створенні дієвих механізмів попередження та подолання насильства і захисту постраждалих жінок.

Ми вимагаємо підписати Конвенцію Міжнародної організації праці №190 про викорінення насильства та домагань у світі праці. Конвенція передбачає захист жінок дорогою на роботу та з роботи, а, отже, спрямована на збільшення безпеки вечірніх і нічних вулиць.


Нічний марш проти насильства над жінками (Reclaim the Night, Take Back the Night) організовується в різних країнах світу з 1970-тих років. Він виник як форма спротиву насильству над жінками і суспільному замовчуванню цих злочинів.


16 днів проти гендернозумовленого насильства — це міжнародна кампанія, яка проводиться щороку. Вона розпочинається 25 листопада та триває до 10 грудня.


Марш проводиться у співпраці ГО «Феміністична майстерня», Асоціації жінок-юристок України “ЮрФем” та Центру “Жіночі перспективи”.

Приходьте! Давайте разом будемо відстоювати своє право жити у безпечному місті!

Зображення Анна Грін

 

Подія на Facebook


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.