ЩО: Істор(її) фотографії. 1970-і рр. Онлайн-лекція
ДЕ: онлайн, на сторінці Феміністичної майстерні у Facebook
КОЛИ: 27 серпня (четвер) о 19:00


Як зазначає Джефрі Бетчен, у 1970-х роках фотографія посіла небачені доти позиції в мистецькому світі. Артринок заохочував купувати та колекціонувати історичну й сучасну фотографію. Тож історію фотографії переписали, помістивши в центр ті товари, які останнім часом привертали увагу колекціонерів.

Водночас у цей період побачили світ провокативні критичні твори: “Способи бачення” Джона Берджера, “Про фотографію” Сьюзен Зонтаґ, “Образ-музика-текст” Ролана Барта.

Ця лекція буде присвячена цим теоретичним текстам і практикам Сінді Шерман, Нен Голдін, Франчески Вудмен та інших фотографинь.


ПРО ЛЕКЦІЇ:

🔹 Істор(її) фотографії – це відкритий цикл лекцій з історії фотографічного мистецтва від перших експериментів у 1820-х рр. до сьогодні та з акцентом власне на жіночих іменах та прикладах робіт відомих фотографинь.

🔹 Лекторка: Олександра Кущенко – львівська мистецтвознавиця та арт-критикиня, дослідниця сучасного мистецтва Львова, а також засновниця проєкту ArtLvivOnline.

🔹 Додатково про курс можна почитати тут.


Лекції відбуватимуться щочетверга о 19 год на сторінці Феміністичної майстерні у Facebook. Усі лекції є безкоштовними для усіх охочих. Під час онлайн-трансляції у вас буде можливість поставити питання лекторці, на які вона відповість в коментарях під відео.

Цикл лекцій буде корисним для усіх, хто цікавляться фотографією, фемінізмом та жіночою історією.

 

Ілюстрація Анка Сидорова

Підтримати нас на Patreon!         Залишити відгук! 

Подія у Facebook


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.