ЩО: Витісняти не можна виражати: емоції на роботі та в стосунках. Лекція і обговорення
ДЕ: онлайн, на платформі Zoom
КОЛИ: 27 липня (понеділок) о 19:00


Ми, як феміністки, вважаємо, що досвід жінки в стосунках і на робочому місці відрізняється від досвіду чоловіка. Існують суспільні норми, що впливають на те, як ми, залежно від гендеру, виражаємо чи витісняємо наші емоції, тобто виконуємо емоційну роботу. Тож яка вона — емоційна робота і як допомагає залишатись собою в стосунках і на робочому місці? Та як феміністичний досвід впливає на емоції та їхнє вираження?

27 липня о 19 год запрошуємо усіх охочих дізнатись про фемінізм та емоції на лекції про емоційну роботу і обговоренні опісля, де можна поділитися власним досвідом та подумати, як не відчужуватись від себе в стосунках і на робочому місці.

Лекторка і модераторка обговорення — Слава Огороднік, студентка-лінгвістка, перекладачка й активістка “Феміністичної майстерні”.

Поговоримо про:
✨що таке емоційна робота і чому її виконують усі — від матерів до працівни_ць доставки піци, від лікар_ок до колектор_ок, в сім’ї, дружбі, стосунках і на роботі?
✨що не так з усмішками працівни_ць в сфері обслуговування?
✨чи достатньо цінується емоційна робота матерів, виховател_ьок, вчител_ьок, психотерапевт_ок, лікар_ок і яку альтернативу пропонують феміністки?
✨чому емоційна робота сприймається як суто “жіноча справа” як у стосунках, так і на ринку праці?
✨як емоційна робота допомагає зрозуміти, чи ти перебуваєш на своєму місці, а не відчужуєшся від себе?
✨який зв’язок емоційної роботи і ЛГБТК+ людей?

УЧАСТЬ: Лекція проходитиме у програмі Zoom. Для участі пиши в коментарях або у приватні повідомлення Майстерні, що хочеш потрапити на лекцію і у день лекції ми надішлемо посилання на подію.

Вивчаймо свої емоції та будьмо не відчуженими від них!

 

Ілюстрація Anne Taintor

Підтримати нас на Patreon!        Залишити відгук! 

Подія у Facebook


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.