ЩО: Череда. Підводні камені гендерної соціології
ДЕ: площа Ринок, 42 (вхід з двору), Львів, Феміністична майстерня
КОЛИ: 27 березня о 18-00


Запрошуємо на зустріч нашого феміністського читацького клубу Череда. Цього разу читаємо і обговорюємо тему “Підводні камені гендерної соціології”.

🔸 Феміністське дослідження – політичне, воно допомагає здобувати силу дівчатам і жінкам. Феміністське дослідження оперує інформацією “з перших уст”. Феміністське дослідження – рефлексивне, воно підштовхує авторку розповісти майбутнім читачкам і свою історію, поділитися мотивами роботи, мірою заангажованості в тему, що вивчається. Феміністське дослідження – бездоганне. Але чи можна повністю реалізувати його принципи на практиці?

🔸 Які труднощі можуть спіткати нас на польовому етапі феміністського дослідження, описано у третій лекції книги Є. Здравомислової і А. Тьомкіної “12 лекций по гендерной социологии” (ст. 138-179). Сама книга є у відкритому доступі за посиланням (викладено за згодою видавництва).

🌈 Череда – це регулярні зустрічі (по середах, раз на два тижні), де ми кожного разу пропонуємо до спільного обговорення книжку чи статтю і пробуємо разом її розібрати: що зрозуміло, а що ні? Що цікаво, а що хочеться піддати критиці? В процесі ми спілкуємося про тексти, фемінізм і усі сплетіння, в які розгортається розмова.
🍃 До будь-якої зустрічі можна підготуватися (прочитати матеріал, який ми розбираємо) та прийти до нас у гості. Необов’язково бути на попередніх Чередах.
🦔 Ми не поспішаємо з висновками і не прагнемо спожити побільше інформації, тому часто розглядаємо тексти більш ніж одну чи дві зустрічі. Робимо це в теплі і дружбі, тож просимо турбуватися про те, щоб так відбувалося і надалі. Пригощаємо чаєм, фруктами і горішками ^^

💬 Чат читацького клубу в Телеграмі – тут можна задати питання і попросити книжку для ознайомлення.

Подія у Фейсбуці!

Ілюстрація: Мустафа Дазі "Камені під водою", абстрактний експресіонізм 
(Stones Underwater, Abstract Expressionism is a painting by Mustapha Dazi)


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.