ЩО: До вільного письма. Виставка 
ДЕ: 
Феміністична майстерня, пл. Ринок, 42 (вхід з двору)
КОЛИ: 
 26-30 вересня. Відкриття виставки 26 вересня (субота) о 18:00


Текстуальна виставка учасни_ць курсу «Теорії та практики феміністського письма»

«ДО ВІЛЬНОГО ПИСЬМА» — це work in progress виставка учасни_ць онлайн-курсу «Теорії та практики феміністського письма», що відбувся влітку 2020. Курс було організовано Феміністичною Майстернею за підтримки Фонду Рози Люксембурґ. У ньому взяли участь україно- та російськомовні автор_ки з різних міст України, а також інших країн світу (Білорусі, Німеччини, Казахстану, Росії). Курс вела і модерувала поетка, дослідниця сучасної феміністської літератури, редакторка онлайн-видання «Ф-письмо» Ґаліна Римбу.

Ми говорили і писали, виходячи з різних політичних/ географічних локусів і культурних контекстів, різних фемінізмів. Ми говорили про те, як формуються канони та ієрархії в літературних світах. Про те, як позбутися страху письма, як наважитися писати про досі «табуйовані» теми: жіночу/ квір-тілесність, сексуальність, афекти. Про те, як писати вільно.
Ми шукали слова для опису різних досвідів, бажань і внутрішніх станів. Ми винаходили письмо-процес, сповнене відкритих змістових просторів і значень — феміністське письмо. Ми шукали власні визначення феміністського/ жіночого/ квір-письма в полілозі.

Пропонуємо вашій увазі такі ламкі й неспокійні фрагменти нашої праці.

Учасни_ці: Оксана Казьміна (Київ), Фрідріх Чернишов (Київ), Віка Кравцова (Берлін), Олена Кремньова (Львів), Дарія Селищева (Харків), Інна Краснопєр (Берлін), Юлія Чарнишова (Мінськ), Настя Пярi (Санкт-Петербург), Таня Винська (Львів), Марія (Марка) Толмачова (Київ), Ія Ківа (Київ), Тетяна Непипенко (Київ), Данік Задорожний (Львів), Настя Теор (Київ), Анна Тєрєшкіна.

Тексти у форматi вiдео: Уляна Биченкова, Настя Пярi, Інна Краснопєр, Юлія Чарнишова, Данік Задорожний, Анна Тєрєшкіна, Зоя Фалькова, Марія (Марка) Толмачова, Ія Ківа, Марія Лукьянова, Фрідріх Чернишов.

Кураторка: Ґаліна Римбу (Львiв)
Координаторка: Анастасiя Юрченко (Львiв)
Верстка текстiв/ афiша: Зоя Фалькова (Алмати).

Окрім цього, на відкритті виставки відбудуться літературні читання, де свої тексти читатимуть львівські та київські автор_ки Олександра Канцер, Настя Теор, Віталія-Анна Олійник, Таня Винська, Ія Ківа, Олена Кремньова, Оксана Казьміна, Ґаліна Римбу.

В оформленні афіші використано фрагменти робіт Насті Теор (“Ми всі лесбійки”) і Андрєя Чєркасова (цикл ілюстрацій до текстів Фрідріха Чєрнишова, попередньо опубліковані в журналі “Ф-письмо” на Syg.ma)

Вхід на захід вільний.

Графік роботи виставки:
26 вересня: з 18 до 22 год
27–30 вересня: з 11 до 20 год
Виставка відбувається за підтримки Rosa Luxemburg Stiftung в Україні.

Підтримати нас на Patreon!         Залишити відгук! 

Подія у Facebook


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.