ЩО: Відкриття виставки “Бути в тілі”

ДЕ: вул. Городоцька, 36, галерея сценографії у театрі Лесі Українки

КОЛИ: 26 грудня, 18:30-19:30

Виставка є результатом дослідницького проекту «Бути в тілі», який львівська ГО «Феміністична майстерня» реалізувала в партнерстві з Центром соціального партнерства «Перспектива» в Новій Каховці та ГО «Інститут суспільних ініціатив» у Токмаку.

На стендах виставки глядач_ки зможуть побачити найяскравіші цитати з п`яти групових інтерв’ю, які активістки Феміністичної майстерні восени провели у Львові, Новій Каховці та Токмаку. Твердження респондент_ок доповнені короткими анотаціями, в яких координаторки проекту роздумують, звідки походять наші уявлення про красу, що жінкам* потрібно робити, аби бути привабливими, та що впливає на те, як жінки* себе оцінюють.

Цим проектом та виставкою ми прагнемо не лише дослідити проблематику, а і спонукати жінок* бути більш приязними до свого тіла, створювати навколо себе атмосферу прийняття та підтримки також і для інших людей з різними зовнішностями. Саме тому деякі зі стендів виставки ми присвячуємо темі бодіпозитиву. Зокрема, у них ми називаємо причини, з яких жінки* відмовляються від тих чи інших практик догляду за собою, а також пробуємо зрозуміти, як формується прийняття себе.

На відкритті відбудеться невеличка екскурсія стендами, під час якої координаторки проекту детальніше розкажуть відвідувач_кам про процес дослідження та поділяться власними рефлексіями. Щиро запрошуємо вас приєднуватися до розмови про тіло!

А наприкінці зустрічі ми підпишемо листівки, щоб у такий спосіб подякувати близьким людям за приємні тілесні відчуття, які ми пережили разом чи завдяки їм.

Якщо на відкриття потрапити не вдається, виставку можна буде побачити з 27 по 30 грудня з 14:00 до 19:00.

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте за номером +380678524297 (Катя) чи пишіть нам на пошту (feministworkshop@gmail.com). 

Проект реалізується за грантової підтримки Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд».

 

 


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.