ЩО: Настільна гра “Швейний кооператив”
ДЕ:
Феміністична майстерня, пл. Ринок, 42 (вхід з двору)
КОЛИ: 
26 жовтня (субота) з 17:00 до 20:00


Запрошуємо пограти в гру “Швейний кооператив”, яка дозволить попрактикуватись в кооперативності. Граємо разом з Тонею Мельник – авторкою гри, яка навчить грати і зорієнтує щодо принципів гри.

Гра побудована на принципах горизонтальної взаємодії. Тут, на відміну від тої ж Монополії, з якою часто порівнюють, головне не азарт і власні амбіції, а вміння слухати, домовлятись і співпрацювати. Перемогти неможливо. Точніше, те, що кооператив продовжує роботу – це і є перемога.

Звісно багато елементів спрощено, також розвиток подій залежить від випадкової картки. Але в грі авторка (Тоня Мельник) намагалась виразити несправедливість існуючої капіталістичної системи, в якій працівни_ця часто не належить сама собі, не може вільно розпоряджатись часом і планувати роботу, навіть якщо це робота «на себе». Дуже багато залежить від умов ринку, зовнішніх обставин, ситуації в особистому житті і на роботі в колективі.

Гра також показує, як індивідуальні риси людини можуть впливати на процеси в групі та може бути інструментом роботи над груповою динамікою в невеликих колективах, сприяти розвитку навиків горизонтальних стосунків і вмінь приймати рішення консенсусом.

Авторка Гри Тоня Мельник – швея, мисткиня, фем-активістка, співзасновниця швейних кооперативів “ReSew” та “Швеми”.

Для участі зареєструйтесь, будь-ласка (кількість учасни_ць обмежена до 12 людей) у формі

Якщо вам цікаво більше дізнатись про взаємозв’язок кооперативів, горизонтальних відносин та фемінізму (як це все перетинається, і чому ця гра – не просто гра) запрошуємо на годину раніше на презентацію “Як пов’язані фемінізм, кооперативи і капіталізм?” 

 

Подія на Facebook


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.