ЩО: Фільм “Я – доказ” + дискусія
ДЕ:
Феміністична майстерня, пл. Ринок, 42 (вхід з двору)
КОЛИ: 
24 листопада (неділя), 18:30


У неділю, 24-го листопада, ми запрошуємо на перегляд фільму “Я – доказ” (I Am Evidence, Гіта Гандбир, 2017)

Документальний фільм розповідає історію чотирьох американок, між якими, на перший погляд, немає нічого спільного. Тільки потім стає зрозуміло, що вони стали жертвами насильства, але поки злочинець не встановлений. Взяті необхідні аналізи, але справа не зрушується з мертвої точки. Про такого роду проблеми заведено мовчати, але героїні не розуміють, чому правоохоронці не поспішають їм допомогти. Замість цього всі справи лежать мертвим вантажем на далеких полицях, постраждалим самостійно доводиться долати сором, страх і травми. Трагедія залишила глибокий слід в їхньому житті, кожна з них по-своєму справлялася з переживаннями й вчилася жити далі. Недосконалості американської системи розслідування видно неозброєним поглядом, незалежні скептики провели своє власне розслідування, щоб зрозуміти помилки, вчинені правоохоронними органами.

Фільм російською мовою.

Показ з дискусією приурочено до початку міжнародної кампанії “16 днів проти гендернозумовленого насильства”, яка відбувається у світі з 25 листопада до 10 грудня.

16 днів проти гендернозумовленого насильства — це міжнародна кампанія, яка проводиться щороку. Вона розпочинається 25 листопада та триває до 10 грудня.

“Феміністична майстерня” разом з Асоціацією жінок-юристок України “ЮрФем” та Центром “Жіночі перспективи” цьогоріч в рамках “16-ти днів проти гендернозумовленого насильства” запрошує жінок на вечірній марш “Поверни собі ніч”. Марш відбудеться 27-го листопада.
Докладніше про марш

 

Подія на Facebook


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.